Співпраця компанії Roshen з виробниками обладнання CompAir та МТА

Самий великий і на нашу думку найякісніший український виробник кондитерських виробів міжнародна корпорація Roshen більше 10 років використовує для своїх виробничих процесів обладнання, дістрібьютіруемое компанією ТОВ «Енергетичні системи» в Україні-чиллери італійської компанії МТА і компресорне обладнання німецької компанії CompAir.

Компанія МТА і Roshen почали співпрацювати з кінця 90-х рр. За цей час було встановлено більше 40 різних моделей з лінійки водоохолоджуючих  установок МТА на всі українські майданчики Roshen в Україні (Маріуполь, Вінниця, Кременчук, Київ, Чернігів).

Чилери МТА працюють як на охолодження технологічних процесів виробництва кондитерських виробів на фабриках корпорації Roshen, так і на кондиціонування виробничих та офісних приміщень. Практично всі модельні ряди МТА в діапазоні холодопродуктивності від 30 до 2000 кВт працюють на фабриках кондитерського гіганта. Це відомі і популярні чиллери МТА серії TAEevo, Neptune, Hercules, Aries, PhoenixPlus, AquariusPlus.

Повітряні компресори виробництва CompAir працюють на фабриках Roshen близько 10 років. Висока надійність та енергоефективність компресорів CompAir забезпечує виробничі процеси кондитерських фабрик якісним і недорогим стисненим повітрям. Більше 20 різних компресорів CompAir серії L в діапазоні продуктивностей від 5 до 20 м3/хв забезпечують чітку роботу пневмообладнання, приймає участь у процесі виробництва та пакування кондитерських виробів Roshen.