Нові моделі компресорів Hydrovane HR

Hydrovane HR04HR07 Regeneration 2015

Компанія Hydrovane в 2014 представила нові моделі компресорів Hydrovane HR (HR-Hydrovane Regeneration). Оновлений модельний ряд складається з компресорів від 4,5 до 7,5 кВт.

Компресори Hydrovane виробляються вже протягом більше ніж 50 років, за цей термін компанія виробила основні переваги та слід їм і по сьогоднішній день. Компресори Hydrovane:

  • Ефективні
  • Надійні
  • Компактні
  • Вигідне придбання
  • Довгий термін експлуатації

Що ж змінилося в нових моделях. Повністю новий компресорний блок, оснащений двигуном з високим ККД класу IE3. Так само в нових моделях поліпшена система охолодження (збільшена площа теплообміну і прохідних перетинів) та оптимізувати шумопоглинання. Завдяки новим моделям розширена лінійка компресорів HYPAC (комплектація осушувачем, ресивером), а також лінійка моделей відкритого типу.

Оновлений блок має тільки одну обертову частину -ротор, збалансований 7 пазами в які вставляються пластини (пластини тепер легше на 10%). Ротор утримується підшипниками ковзання які дозволяють витримувати робочі зазори в перебігу всього терміну служби компресора. Нова система ущільнення вала з потрійним захистом від витоків. Система управління компресора чітко контролює роботу компресора, і зводить втрати електроенергії до мінімуму.

Нові моделі тестувалися протягом 2 -х років. Перевірка протягом 27 000 годин безупинної роботи. Тестування клапанів підтвердило потенційну експлуатацію протягом 110000 годин. Збільшена продуктивність на 20%.

Як і раніше нові компресори можна замовляти спеціального виконання.

Більш детальну інформацію про нові моделі компресорів Hydrovane, Ви можете знайти у нас на сайті в розділі компресори Hydrovane серія HR або на сайті виробника.